Twoje zaufane źródło cytatów

O STRONIE

Witaj na stronie z cytatami ze sprawdzonych źródeł.

Znajdziesz tu CYTATY prosto z książek, przemówień, podcastów czy artykułów.

Zamieszczam cytaty takich autorów jak: Brené Brown, Clarissa Pinkola Estés, Anselm Grün, Gabor Maté, Napoleon Hill czy Seth Godin.

Są wśród nich cytaty motywacyjne, o życiu, o człowieku, o miłości... Niektóre cytaty zamieszczam po angielsku (zależnie od źródła, które zawsze podaję).

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Piekarska.

Możliwe, że znamy się już z sieci, ponieważ współtworzę PODCAST W związku z życiem. Autentyczne rozmowy dla Kobiet.

Z natury  jestem kreatywna i refleksyjna. Bardzo dużo czytam i słucham, ostatnio głównie na temat "rozwoju osobistego". Zawsze zaznaczam wybrane fragmenty w książkach lub notuję ciekawe cytaty (wg Gallupa jest to talent - Input 😉 ). Uwielbiam dzielić się tym co inspiruje do bardziej świadomego życia, pomaga poznać siebie lub bawi. 

 

 

Dlaczego tworzę tę stronę?

Kocham piękne i mądre słowa. Lubię wracać do tego, co kiedyś przeczytałam. Gromadzę książki, notatki, wycinki z gazet. Zapisuję ulubione filmy na YouTube, a każda książka na moim czytniku Amazon Kindle jest "pozaznaczana". Dlatego postanowiłam podzielić się tymi zapiskami i posegregować je nie tylko na własny użytek.

Mam świadomość, że social media są "zapchane" pięknymi cytatami. Jednak wierzę, że piękna strona, na którą można wejść świadomie, lub szukając cytatów przez Google oddziałuje na nas inaczej, niż plansza z inspirującymi słowami, którą widzimy przez kilka sekund. Osobiście "rzuciłam" social media rok temu, czuję się z tym coraz lepiej i sama widzę, jak dużo dają mi strony, na które wchodzę z własnej woli lub newslettery, które subskrybuję.

Mam świadomość, że nie jest to strona dla wszystkich, ale wierzę, że Ci którzy chcą żyć w swoim rytmie i szukają do tego inspiracji, znajdą tu nie tylko krótkie cytaty, lecz inspirację do sięgnięcia po więcej.

 

 

PODZIEL SIĘ CYTATEM

Jeśli masz ochotę podzielić się cytatem na swoje stronie lub na swoim profilu w social mediach - rób to śmiało! Będę wdzięczna, jeśli podasz źródło mojej strony. Możesz także kopiować grafiki, które zamieszczam w ramach cytatu dnia.

SZUKAJ CYTATÓW

TU znajdziesz cytaty pogrupowane według kategorii lub autorów (alfabetycznie).

CYTAT DNIA 

Nie codziennie, ale często publikuję CYTAT DNIA. Jeśli masz ochotę, możesz bezpośrednio czytać je w swojej skrzynce pocztowej.

Inspiracja każdego dnia!